Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Příslušenství k RC modelům Romarin

Partner sekce

RC Guru RC Guru
www.rcguru.cz

Zobrazit jen zlevněné (20)ROMARIN Napínák pro plachetnice 2

Charakteristika Univerzální příslušenství Romarin je skvělým doplňkem pro váš model lodi. Napínák pro plachetnice 2 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Volant sportovní 2-ramenný 35mm

Charakteristika Univerzální příslušenství Romarin je skvělým doplňkem pro váš model lodi. Volant sportovní 2-ramenný, průměr 35mm.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Paula sada doplňkových funkcí

Charakteristika Univerzální příslušenství Romarine lze využít při stavbě jako maketový doplněk lodi. Sada obsahuje díly, potřebné k provozování prodlužovacího ramena pro bóji v...

Uložit ke srovnání

ROMARIN Záchranná bójka "noha" 4

Charakteristika Univerzální příslušenství Romarine lze využít při stavbě jako maketový doplněk lodi. Záchranná bójka "noha". V balení jsou 4 ks konzole pro upevnění bójky,...

Uložit ke srovnání

ROMARIN Police stěžňové poziční lampy 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine je skvělým maketovým doplňkem pro váš model lodi. Police stěžňové poziční lampy. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Průchodka 18mm 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine je skvělým maketovým doplňkem pro váš model lodi. Průchodka 18mm. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Poziční lampy 6V 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine je skvělým maketovým doplňkem pro váš model lodi. Poziční lampy 6V. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Záchranná vesta 28mm 1:20 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine je skvělým maketovým doplňkem pro váš model lodi. Záchranná vesta 28mm v měřítku 1:20. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Záchranný kruh 33mm 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Záchranný kruh, průměr 33mm, 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Kolo kormidla 20mm 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Kolo kormidla průměr 20mm. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Schůdky 20x80mm 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Schůdky 20x80mm, šířka stupně 5mm, krok 8mm. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Schůdky 15x80mm 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Schůdky 15x80mm, šířka stupně 3mm, krok 5mm. 4 ks v balení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Háček S mosaz 10

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarine lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Háček S mosaz. 10 ks v vbalení.

Uložit ke srovnání

ROMARIN Záchranná vesta 22mm 1:25 4

Charakteristika Univerzální příslušenství pro lodě Romarin lze využít pro doplnění, vylepšení či při stavbě lodi. Záchranná vesta 22mm, měřítko 1:25 (4 ks).

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 232 produktů
1 2 3 4 5...12

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Príslušensto k RC modelom